848 sk. No:72/7 B Konak mh. Konak İZMİR

Akınsoft Wolvox ERP indirim +500 kontör hediye

KAMPANYA

 •  %30 indirim, program liste fiyatları üzerinden ve yeni lisans alımlarında geçerlidir.
 •  WOLVOX8 yeni lisans alımlarında hediye 500 kontör (e-Fatura,e-Arşiv,e-İrsaliye,e-Müstahsil) yüklenecektir.
 •  Hediye edilen toplam 500 adet kontör bir defaya mahsus olup, lisans kayıtlarımızda yer alan vergi numarasına yüklenecektir. Kontörler DTP, EDM veya İzibiz alt yapısı ile kullanılabilecektir. (İzibiz entegrasyonu e-Fatura ve e-Arşiv kullanımını desteklemektedir.)
 •  Hediye edilen kontörler program satın alma tarihi itibari ile 60 gün içerisinde talep edilmelidir.
 •  60 gün sonunda talep edilen hediye kontör geçersizdir.
 •  Kampanya kapsamında 250 adet e-Mutabakat kontörü hediye edilmektedir. Hemen kullanmak için tıklayınız.
 •  Fiyatlarımız 31 Ekim 2020 -30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 •  Faturanız, AKINSOFT Çözüm Ortağı aracılığı ile size ulaştırılacaktır. (Faturası olmayan kullanıcıların programı LİSANSLI DEĞİLDİR.)
 •  Verilen lisans Professional Lisans’tır.
 •  Yurt içi satışlar için geçerlidir.
 •  Fiyatlara KDV dahil değildir.

Benzer gönderiler

Yorumlar (17)

Akınsoft Wolvox erp %30 indirimle ve 500kontör hediye gelerek izmir bayisinden aldık çok yardımcı oluyorlar kurulum esnasındada yardımcı oldular teşekkür ederiz.

wolvox erp programını izmir bayisinden aldık ve %30indirim yanı sıra 500 kontör hediye ettiler çok teşekkür ederiz.

İzmir akınsoft bayisinden wolvox erp programını aldık çok memnunuz hızlı destek ekibiyle sorunları çok hızlı bir şekilde çözüyorlar. Uygulama çok pratik ve kullanışlı.

Akınsoft wolvox erp izmir bayisinden satın aldık ve çok kullanışlı bir program teşekkürler

izmir akınsoft bayisinden wolvox erp programını aldık kurulumda ve bir sorun anında çok yardımcı oldular çok teşekkür ederim pratik ve güzel bir program.

İzmir Akınsoft bayisinden wolvox erp programını satın aldık ve programı bize kurarken çok güzel anlattılar. İşini gerçekten güzel yapan insanlar

Akınsoft Wolvox Erp İzmir bayisinden indirimli Satın Aldık ve 500 kontör hediye geldi gerek programı öğretmeleri gerek problemlere hızlı çözüm bulmaları çok iyi tekrardan teşekkür ediyorum Akınsoft’a

Bizde Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden %30 indirimle ve 500kontör hediye gelerek satın aldık ve Bayi Eğitimi Dahil Çok ilgilendi teşekkür ederim.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayisinden %30 indirimle ve 500kontör hediye gelerek satın aldık ve Çok ilgilendiler. Ücretsiz Kursunuda Yapıp Teslim Ettiler Teşekkür ederim.

Bende Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden %30 indirimle ve 500kontör hediye gelerek satın aldım ve Sağolsunlar Çok ilgilendiler.

Bizde Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden %30 indirimle ve 500kontör hediye gelerek satın aldık ve Bayi Eğitimi Dahil Çok ilgilendi.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden %30 indirimle ve 500kontör hediye gelerek satın aldık ve Bayi Eğitimi Dahil Çok ilgilendi Teşekkür Ederim.

Akınsoft wolvox erp izmir bayisinden satın aldık müşterilere değer ve hizmet için çok uğraşıyolar teşekkürler.

Merhaba akınsoft wolvox erp programını izmir bayisinden aldık ve çok memnunuz sorunsuz ve sıkıntısız bi şekilde kullanıyoruz teşekkür ederiz.

izmir akınsofttan wolvox erp programı satın aldık ve çok memnunuz bi sorun olduğunda uzaktan bağlantıyla bağlanıp problemi çözmeleri dakikalarını alıyor Yardımları ve ilgileri için çok teşekkür ediyorum.

Akınsoft Wolvox erp programını izmir bayisinden aldık kurarken çok yardımcı oldular öğretirken de teşekkür ediyorum

Akınsoft Wolvox Erp %30 indirimle ve 500 kontör hediye ile izmir bayisinden aldık memnunuz Sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

bir yorum bırakın