848 sk. No:72/7 B Konak mh. Konak İZMİR

AKINSOFT WOLVOX ERP – STOK YÖNETİMİ

 WOLVOX ERP Stok yönetim modülü ile stok, hizmet, depo, lokasyon, marka, model, renk beden, fiyat ve paket tanımlarını oluşturabilir ve tüm stok yönetim işlemleri kolayca yürütülebilir. Ayrıca raporlamalardan faydalanarak tüm stok envanter, depo envanter, kâr/zarar, stok bloke – termin vb. raporlar alınabilir.

. Stok fiyatlarını kontrol altında tutmaya yardımcı listeler, kontroller ve özel fiyat tanımları.

.Depo bazında stok risk limitleri oluşturma ve birim bazında envanter alabilme

. Müşteriye ve stoğa özel iskonto tanımları.

. Ürün bazında pazarlamacı prim oran girişleri.

. Seri/No ve son kullanma tarihi takibi.

. Hizmet, paket, etiket ve asorti işlemleri.

. Depo ve lokasyon yönetimi.

Stok tedarikçi ve kalite kontrol yönetimi.

. Detaylı raporlarla ileriye dönük planlamalar.

. Stok sayım ve düzenleme.

. Stok bloke ve termin işlemleri

Benzer gönderiler

Yorumlar (39)

akınsoft wolvox erp programını izmir bayisinden satın aldık. Çok detaylı ve kolay şekilde kursunu verdiler ve bir problem çıktığında uzaktan destekle yardım alabileciğimizi söylediler çok memnun kaldık teşekkürler akınsoft.

izmir bayisinden wolvox erp programını aldık ve çok memnunuz pratik ve hızlı bir uygulama uzaktan bağlantı desteğiylede sorunlarımızı çözdükleri için teşekkür ediyoruz.

akınsoft wolvox erp programını izmir bayisinden satın aldık. Programı kurarken çok detaylı ve kolay şekilde kursunu verdiler ve bir problem çıktığında uzaktan destekle yardım alabileciğimizi söylediler çok memnun kaldık teşekkürler akınsoft.

Akınsoft Gerçekten çok iyi İzmir bayisinden wolvox erp aldık ve gerçekten çok ilgilendiler teşekkür ediyorum gerek problem çıktığında gerek kurulumda çok yardımcı oldular tekrardan teşekkürler

İzmir akınsofttan wolvox erp satın aldık ve çok ilgilendiler teşekkür ederim.

wolvox erp programını izmir bayisinden aldık. Gerçekten çok pratik ve kullanışlı.

Akınsoft Wolvox erp yi izmir bayisinden aldık ve çok yardımcı oldular gerek programı kurarken nasıl kullanılıcağını göstermeleri gerek uzaktan bağlantı ile destek seçeneği gerçekten çok büyük pratik teşekkürler akınsoft.

İzmir bayisinden wolvox erp programı aldık ve çok memnunuz teşekkürler.

akınsoft wolvox erp programını izmir bayisinden satın aldık. Programı kurarken çok detaylı ve kolay şekilde kursunu verdiler ve bir problem çıktığında uzaktan destekle yardım alabileciğimizi söylediler çok memnun kaldık teşekkürler akınsoft.

Akınsoft wolvox’u izmir bayisinden aldık çok memnun kaldık müşterilere gösterdikleri iyi niyet sayesinde çok memnunuz. Program kullanımı çok pratik ve güzel teşekkür ederiz akınsoft.

İzmir bayisinden wolvox erp programı aldık uygulama kullanışlı olmasının yanında çok pratik bu yüzden çok teşekkür ederiz.

İzmir Akınsoft bayisinden wolvox erp programını satın aldık ve programı bize kurarken çok güzel anlattılar. İşini gerçekten güzel yapan insanlar

wolvox erp uygulama çok pratik ve kullanışlı izmir bayisinden aldık çok yardımları dokundu teşekkür ederiz.

İzmir akınsoft bayisinden program satın aldık ve gerçekten çok yardım ettiler program konusunda hem öğretmeleri olsun hem de bir sorun çıktığında uzaktan destekle problemi çözmek olsun çok teşekkür ediyoruz.

Akınsoft izmir bayisinden program aldık çok sağolsunlar yardımcı oldular teşekkür ediyorum kendilerine. programı alırken verdikleri kursta mükemmel tekrardan teşekkürler.

İzmir akınsofttan program aldık çok yardımcı oldular fiyat konusunda programı öğrenmek için verdikleri kurs konusunda çok teşekkür ederim.

Akınsoft wolvox erp modülünü seçtik izmir bayisinden aldık memnunuz sorunumuz olduğunda sağolsunlar hemen yardımcı oluyorlar. Programı verirken Kursunu yapıyorlar Teşekkür Ederiz

Akınsoft Wolvox Erp İzmir Bayisinden aldık memnunuz her türlü konuda yardımcı oluyorlar Teşekkürler.

Akınsoft Wolvox erp Stok Yönetimini İzmir bayisinden aldık ve rahatladık. Gerçekten çok ilgileniyorlar çok yardımcı oluyorlar programı satınca öğretiyorlar gerçekten hizmetleri çok iyi teşekkür ederiz

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden satın aldık Baya İlgilendiler Teşekkürler.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden satın aldık çok ideal bir yazılım. Teşekkürler.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden satın aldık Stok yönetimi için ve çok daha fazlası için çok ideal bir yazılım. Teşekkürler.

AKINSOFT Wolvox erp stok yönetimini Stok bloke ve termin işlemleri için Akınsoft izmir Bayisinden Satın aldık. Sağolsunlar Çok yardımcı oldular gerek Kurs gerek sorunlarla ilgilenmek için Çok memnun Kaldık Teşekkür ederim.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden Seri/No ve son kullanma tarihi takibi için satın aldık ve Bayi Eğitimi Dahil Çok ilgilendiler sağolsunlar Teşekkür Ederim Akınsoft.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden satın aldıK Depo ve lokasyon yönetimi Gerçekten Çok rahatlattı çok ideal bir yazılım. Teşekkür Ederim Akınsoft.

Akınsoft Wolvox erp programını Akınsoft izmir Bayiden satın aldık Depo bazında stok risk limitleri oluşturma ve çok daha fazlası için çok ideal bir yazılım. Teşekkür Ederim.

izmir akınsoft bayisinden wolvox erp aldık sağolsunlar kurulumda olsun bi sorunla karşılaşalım hemen yardım ediyorlar teşekkür ediyorum.

Akınsoft wolvox’u izmir bayisinden aldık ve programı kurarken çok yardımcı oldular bir sorun olduğundada çok yardım ettiler uzaktan bağlantı ile destek sağlayabiliyorlar bu çok büyük bir artı bizim için tekrardan teşekkür ederim

İzmir akınsoft bayisinden wolvox erp modülünü aldık ve sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürler.

izmir akınsoft bayisinden wolvox erp satın aldık programı alırken nasıl kullanılıcağınıda öğrettiler sağolsunlar teşekkür ederiz yardımları ve gösterdikleri gülen yüzlü tavır için.

Akınsoft Wolvox Erp izmir bayiden satın aldık çok yardımları oldu teşekkür ediyorum

izmir bayisinden Wolvox erp programını aldık çok memnunuz bir sorun ile karşılaştığınızda uzaktan bağlantı ile destek verebiliyorlar.

İzmir bayiden akınsoft wolvox erp aldık ve çok memnunuz gerek hizmetleri gerek programı olsun çok iyi.

Akınsoft wolvox erp’yi uygun fiyata izmir bayisinden ve çok yardım edilerek aldık tekrardan teşekkür ediyorum.

Akınsoft wolvox erp mükemmel bir program izmir bayisinden aldık çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı yardımcı oldular.

akınsoft wolvox erp çok iyi bir program izmir bayisinden aldık ve her türlü konuda yardımcı oldular teşekkür ederiz.

Akınsoft Wolvox Erp izmir bayisinden satın aldık ve çok memnunuz sıkıntısız sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz bi sorun olduğunda hemen arıyoruz ve anında uzaktan bağlantı desteğiyle yardımcı oluyorlar Hassasiyetleri için teşekkür ediyorum.

Akonsoft Wolvox erp’yi izmir bayisinden aldık ve çok yardımcı oldular teşekkür ederim inceliklerinden dolayı.

Akınsoft wolvox erp izmir bayiden aldık sağolsunlar çok yardımcı oldular program satışında kullanmayı öğrettiler sorunlar için uzaktan bağlantıyla destek oldular çok teşekkür ederim.

bir yorum bırakın